SEASON #4
Season 4
Zagraj w FEC GAMES #4 i wygraj 2400 zł
18.04.2017 | p4key

FEC Games to zupełnie nowy cykl turniejów w naszej lidze. Od teraz rywalizować będziecie o prawdziwe pieniądze, bowiem w puli nagród znalazło się 2400 złotych. Te trafią do dwóch najlepszych zespołów. Jeżeli uważasz, że masz wystarczające umiejętności i odrobinę szczęścia to spróbuj swoich sił w naszych rozgrywkach! 

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Overwatch i 6-osobową drużynę. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 23 kwietnia do godziny 17:00. W turnieju FEC GAMES przygotowaliśmy dla Was 16 miejsc. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w FEC GAMES Overwatch #4, kliknij tutaj.


Na czym polega FEC GAMES Overwatch?

W FEC Games chcemy jak najbardziej przybliżyć Was do profesjonlanych rozgrywek. Oznacza to, że zasady będą takie same jak na największych imprezach esportowych na świecie. Mecze do półfinałów rozgrywane będą w systemie do dwóch wygranych (BO3), natomiast półfinały i finał do trzech wygranych (BO5). Dodatkowo wprowadziliśmy drabinkę podwójnej eliminacji. Oznacza to, że w finale zwycięzca drabinki wygranych rozpocznie z przewagą jednej mapy. Szczegółowy regulamin turnieju, znajdziecie tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do gry.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Jacek "HighStyled" Kamiński. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.


Patronat medialny:

Overwatchgame.pl

Nadchodzące rozgrywki
  • Brak nadchodzących turniejów chronometer