Season 4
  • Aktualności
25.04.2017

FEC Games to zupełnie nowy cykl turniejów w naszej lidze. Od teraz rywalizować będziecie o prawdziwe pieniądze, bowiem w puli nagród znalazło się 2400 złotych. Te trafią do dwóch najlepszych zespołów. Jeżeli uważasz, że masz wystarczające umiejętności i odrobinę szczęścia to spróbuj swoich sił w naszych rozgrywkach! 

24.04.2017

Myślisz, że masz szczęście do kart, a RNG w Hearthstone nie jest Ci straszne? Pokaż całej Polsce, że to właśnie Ty rozdajesz tutaj karty. Weź udział w jedenastym orzeźwiającym turnieju Casual Games - Pauper Plus i wygraj kartę podarunkową o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda oraz zapas napoju Sprite!


23.04.2017

League of Legends to dla Ciebie chleb powszedni? Jesteś mentalnym challengerem? Pokaż swoim znajomym i rodzinie, że byli w błędzie. Weź udział w turnieju 21:9 LG Hall of Fame i wygraj monitor LG 29UC88. W szóstym turnieju będziemy grali Ezrealem.


21.04.2017

Ośmiu turniejów kwalifikacyjnych potrzeba było, aby wyłonić najlepszych polskich zawodników gry Overwatch. Ci przez ponad dwa miesiące rywalizowali w otwartych turniejach kwalifikacyjnych, w których w sumie udział wzięło ponad 900 graczy z całej Polski.


21.04.2017

FEC Games to zupełnie nowy cykl turniejów w naszej lidze. Od teraz rywalizować będziecie o prawdziwe pieniądze, bowiem w puli nagród znalazło się 1200 złotych. Te trafią do czterech najlepszych graczy. Jeżeli uważasz, że masz wystarczające umiejętności i odrobinę szczęścia to spróbuj swoich sił w naszych rozgrywkach!