FEC warmup
Season 4
Zagraj w Versus 1vs1 #4
28.09.2017 | p4key

Wspólnie rozruszajmy scenę Heroes of the Storm w Polsce! Wiemy jak trudno znaleźć jest drużynę, dlatego organizujemy turniej solowy. Zacznij swoją przygodę z esportem i dołącz do najlepszych. Weź udział w turnieju Versus 1vs1 i wygraj 150 złotych!

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Heroes of the Storm. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 28 września do godziny 18:50. W czwartym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Versus 1vs1 #1, kliknij tutaj


Na czym polega Versus 1vs1?

Turniej w Heroes of the Storm, gdzie na wszystkich mapach rywalizują gracze w pojedynkach 1 VS 1. Nie potrzebujesz drużyny, aby dobrze się bawić. Zmierz się z przeciwnikiem i pokaż mu, kto tutaj rządzi. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Łukasz "Leo" Mirek. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.

Nadchodzące rozgrywki
  • Brak nadchodzących turniejów chronometer