FEC warmup
Season 4
Zagraj w FEC Games #7 i wygraj 1200 złotych
24.09.2017 | p4key

FEC Games to zupełnie nowy cykl turniejów w naszej lidze. Od teraz rywalizować będziecie o prawdziwe pieniądze, bowiem w puli nagród znalazło się 1200 złotych. Te trafią do czterech najlepszych graczy. Jeżeli uważasz, że masz wystarczające umiejętności i odrobinę szczęścia to spróbuj swoich sił w naszych rozgrywkach! Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Hearthstone i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do 24 września do 17:00. W turnieju FEC GAMES przygotowaliśmy dla Was 256 miejsc, jednak mimo wszystko powinniście się pospieszyć, bo sloty szybko znikają. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w FEC GAMES Hearthstone #7, kliknij tutaj


Na czym polega FEC GAMES Hearthstone?

W FEC Games chcemy jak najbardziej przybliżyć Was do profesjonlanych rozgrywek. Oznacza to, że zasady będą takie same jak na największych imprezach esportowych na świecie. Mecze rozgrywane będą w systemie Conquest do trzech wygranych (BO5). Szczegółowy regulamin turnieju, znajdziecie tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do gry.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Mateusz "MKRR3" Krzesiński. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.

Nadchodzące rozgrywki
  • Brak nadchodzących turniejów chronometer