FEC warmup
Season 4
Zagraj w Aegis Cup 5vs5 #4
16.09.2017 | p4key

Wspólnie rozruszajmy scenę Dota 2 w Polsce! Marzysz o tym, by wystąpić na The International? Grindowanie MMR zaczyna być monotonne? Najwyższa pora, aby to zmienić i wprowadzić nieco świeżości. Zawołaj kolegów, stwórz drużynę i weź udział w turnieju Aegis Cup. Najlepszy zespół nagrodzimy kartami podarunkowymi o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Steam. 

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Dota 2 oraz zespół pięcioosobowy. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do16  września do godziny 18:00. W czwartym turnieju przygotowaliśmy dla Was 16 miejsc, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Aegis Cup #4, kliknij tutaj


Na czym polega Aegis Cup?

Turniej w Dota2, gdzie gracze rywalizują w pojedynkach 5 VS 5. Opowiedz się po jednej stronie konfliktu, przejmij runy i zgładź Roshana. Wejdź w ten mroczny świat, a następnie przejmij nad nim kontrolę. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi Tomasz "Bandit" Borys. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.

Nadchodzące rozgrywki
  • Brak nadchodzących turniejów chronometer