SEASON #4
Season 4
Zagraj w Sprite Tournament 5vs5 #5
14.09.2017 | p4key

Posiadasz najlepszą drużynę w Polsce, a może chcesz się taką stać? Przemyślcie taktyki, potrenujcie niestandardowe zagrania i nauczcie się miejscówek na pamięć, ponieważ rozpoczynamy zapisy do FEC Tournament 5vs5 #5! Dla najlepszego zespołu przygotowaliśmy nagrodę w postaci skinów  5x StatTrak™ AK-47 | Blue Laminate (Factory New).

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Counter Strike: Global Offensive oraz drużynę 5vs5 i nikt z Was nie ma VAC Bana. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 15 września do godziny 15:00. W piątym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w FEC Tournament 5vs5 #5, kliknij tutaj


Na czym polega tryb FEC Tournament 5vs5?

Turniej w Counter Strike: Global Offensive, gdzie mierzysz się z przeciwnymi zespołami 5 na 5. Gramy według ogólnoprzyjętych zasad, które obowiązują na największych turniejach na świecie. Dzięki temu możesz zyskać doświadczenie, a także dobrze się zabawić ze swoimi kolegami. Szczegółowy regulamin turnieju dostępny jest tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi Jakub "Swelder" Grzegorski. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORTNOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.

Nadchodzące rozgrywki
  • Brak nadchodzących turniejów chronometer