SEASON #4
Season 4
Zagraj w Gear One 1vs1 #9
24.08.2017 | p4key

Twoim idolem jest Messi lub Ronaldo? Strzelaj gole tak jak oni! Pokaż, że to właśnie Ty jesteś najlepszym wirtualnym piłkarzem. Weź udział w turnieju Gear One 1vs1 i wygraj 200 złotych! Drugie miejsce zgarnia 100 złotych.

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Rocket League. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 25 sierpnia do godziny 19:45. W dziewiątym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Gear One, kliknij tutaj


Na czym polega Gear One?

Turniej w Rocket League, gdzie gracze rywalizują w pojedynkach 1 VS 1. Potrafisz prowadzić samochód? Wiesz na czym polega gra w piłkę? To dobrze się składa, bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:


Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji 25 sierpnia, którą poprowadzi Paweł "Graba" Grabowski. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.

Nadchodzące rozgrywki
  • Brak nadchodzących turniejów chronometer