FEC warmup
Season 4
Zagraj w FEC Games #8 i wygraj 800 złotych
05.08.2017 | p4key

FEC Games to zupełnie nowy cykl turniejów w naszej lidze. Od teraz rywalizować będziecie o prawdziwe pieniądze, bowiem w puli nagród znalazło się 800 złotych. Te trafią do czterech najlepszych graczy. Jeżeli uważasz, że masz wystarczające umiejętności i odrobinę szczęścia to spróbuj swoich sił w naszych rozgrywkach! 
Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Starcraft 2: Legacy of the Void i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 7 sierpnia do godziny 18:30. W turnieju FEC GAMES przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, jednak mimo wszystko powinniście się pospieszyć, bo sloty szybko znikają. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w FEC GAMES Starcraft 2 #8, kliknij tutaj


Na czym polega FEC GAMES Starcraft 2?

W FEC Games chcemy jak najbardziej przybliżyć Was do profesjonlanych rozgrywek. Oznacza to, że zasady będą takie same jak na największych imprezach esportowych na świecie. Mecze do półfinałów rozgrywane będą w systemie do dwóch wygranych (BO3), natomiast półfinały i finał do trzech wygranych (BO5). Szczegółowy regulamin turnieju, znajdziecie tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do gry.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Emil "EmStarcraft" Wieczorek. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale naszego ambasadora w TwitchTV, dostępnym tutaj.