SEASON #4
Season 4
Zagraj w FEC Games #1 i wygraj 1200 złotych
15.07.2017 | p4key

FEC Games to zupełnie nowy cykl turniejów w naszej lidze. Od teraz rywalizować będziecie o prawdziwe pieniądze, bowiem w puli nagród znalazło się 1200 złotych. Te trafią do najlepszej drużyny. Jeżeli uważasz, że masz wystarczające umiejętności i odrobinę szczęścia to spróbuj swoich sił w naszych rozgrywkach! 

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Counter Strike: Global Offensive oraz drużynę 5vs5 i nikt z Was nie ma VAC Bana. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 15 lipca do godziny 14:00. W pierwszym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w FEC Games #1, kliknij tutaj


Na czym polega tryb FEC Games?

Turniej w Counter Strike: Global Offensive, gdzie mierzysz się z przeciwnymi zespołami 5 na 5. Gramy według ogólnoprzyjętych zasad, które obowiązują na największych turniejach na świecie. Dzięki temu możesz zyskać doświadczenie, a także dobrze się zabawić ze swoimi kolegami. Szczegółowy regulamin turnieju dostępny jest tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi Jakub "Swelder" Grzegorski. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORTNOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.