SEASON #4
Season 4
Zagraj w Sprite Casual Games #18
12.07.2017 | p4key

Myślisz, że masz szczęście do kart, a RNG w Hearthstone nie jest Ci straszne? Pokaż całej Polsce, że to właśnie Ty rozdajesz tutaj karty. Weź udział w osiemnastym orzeźwiającym turnieju Casual Games - Nefrytowy Lotos i wygraj kartę podarunkową o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda oraz zapas napoju Sprite!

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Hearthstone i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 13 lipca do godziny 17:00. W osiemnastym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Sprtie Casual Games #18 - Nefrytowy Lotos, kliknij tutaj


Na czym polega Sprite Casual Games #18 - Nefrytowy Lotos?

Turniej rozgrywany będzie w trybie STANDARD. W tym turnieju gramy tylko klasami z Nefrytowego Lotosu - Druid, Szaman i Łotr.

Szczegółowy regulamin turnieju znajdziesz tutaj


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Mateusz "MKRR3" Krzesiński. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.