SEASON #4
Season 4
Zagraj w Sprite OffRace 1vs1 #1
29.06.2017 | p4key

Uważasz, że znasz wszystkie taktyki w Starcraft 2? A może jesteś geniuszem na miarę Nerchio? Zgłoś się do turnieju w klasycznym stylu, ale z zamiarem dobrej zabawy. Najlepszego zawodnika nagrodzimy kartą podarunkową o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda.

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Starcraft 2 i chęć na dobrą zabawę. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 30 czerwca do godziny 18:00. W pierwszym turnieju przygotowaliśmy dla Was 32 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w OffRace #1, kliknij tutaj


Na czym polega tryb OffRace 1vs1?

Turniej OffRace odbywa się na identycznych zasadach co Classic 1vs1 z jedną różnicą. Każdy gracz którego przeciwnik posiada rangę Diament lub wyższą jest zobowiązany do zbanowania JEDNEJ dowolnej rasy. Przeciwnik ten nie może wtedy grać tą rasą. Jeżeli obaj gracze posiadaja rangę wyższą niż Diament, obaj zobowiązani są do zbanowania rasy dla przeciwnika. Turnieje odbywają się w formacie Single Elimination, BO3. Mecze finałowe odgrywane są w BO5. W ramach turnieju zakazane jest granie losową rasą.

Regulamin turnieju znajduje się tutaj


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Emil "EmStarcraft" Wieczorek. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.