SEASON #4
Season 4
Zagraj w Thunder Brawl 5vs5 #3
27.06.2017 | p4key

Wspólnie rozruszajmy scenę Heroes of the Storm w Polsce! Chcesz poczuć się jak zawodnicy, którzy na co dzień mieszkają w GH i trenują, by z jak najlepszej strony pokazać się w HGC? Zacznij swoją przygodę z esportem i dołącz do nich w przyszłości. Weź udział w turnieju Thunder Brawl i wygraj karty podarunkowe o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda.

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Heroes of the Storm oraz zespół pięcioosobowy. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 28 czerwca do godziny 18:00. W trzecim turnieju przygotowaliśmy dla Was 16 miejsc, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Thunder Brawl #3, kliknij tutaj


Na czym polega Thunder Brawl?

Turniej w Heroes of the Storm, gdzie na wszystkich mapach rywalizują gracze w pojedynkach 5 VS 5. Zostań jednym z Bohaterów Burzy i przejdź do historii. Poczuj się jakbyś rzeczywiście znajdował się na Sky Temple i szturmował bazę przeciwnika. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji 28 czerwca, którą poprowadzi nasz ambasador Łukasz "Leo" Mirek. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.