SEASON #4
Season 4
Zagraj w 21:9 LG Hall of Fame #7 Teemo
24.06.2017 | p4key

League of Legends to dla Ciebie chleb powszedni? Jesteś mentalnym challengerem? Pokaż swoim znajomym i rodzinie, że byli w błędzie. Weź udział w turnieju 21:9 LG Hall of Fame i wygraj monitor LG 29UC88. W siódmym turnieju będziemy grali Teemo.

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze League of Legends z postacią Ezreal i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczną się dzisiaj, a potrwają do 25 czerwca do godziny 12:00. W siódmym turnieju przygotowaliśmy dla Was 256 miejsc. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w 21:9 LG Hall of Fame #7 Teemo, kliknij tutaj


Na czym polega 21:9 LG Hall of Fame?

Turniej w League of Legends, gdzie na Howlyng Abyss rywalizują gracze w klasycznych pojedynkach 1 VS 1. Tym razem będziesz mógł udowodnić wszystkim, że jesteś najlepszym Teemo w Polsce. Poczuj ten dreszczyk emocji i nagły przypływ adrenaliny, ponieważ nagrodą główną jest monitor LG 29UC88. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Łukasz "LeoFromKorea" Mirek. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale ESPORTNOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.