SEASON #4
Season 4
Zagraj w Treeline Tales #9
14.06.2017 | p4key

Brakowało Ci turniejów na Twisted Treeline? Uważasz, że ten tryb zasługuje na odrobinę miłości? Pokaż wszystkim, że to właśnie Ty i Twoja ekipa rządzicie na mapie 3vs3. Weź udział w turnieju Twisted Tales i wygraj Riot Pointsy!

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze League of Legends oraz zespół trzyosobowy. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 14 czerwca do godziny 17:00. W dziewiątym turnieju przygotowaliśmy dla Was 32 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Twisted Tales #9, kliknij tutaj


Na czym polega Treeline Tales?

Turniej w League of Legends, gdzie na Twisted Treelines rywalizują gracze w pojedynkach 3 VS 3. Baron Nashor i Elder Dragon to przeżytek, tylko Vilemaw się liczy. Poczuj ten dreszczyk emocji i nagły przypływ adrenaliny. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji 14 czerwca od godziny 17:00, którą poprowadzi nasz ambasador Norbert "Dis" Gierczak. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.