SEASON #4
Season 4
Zagraj w Aerial Clash 2vs2 #1
08.06.2017 | p4key

Najlepszy duet to Lewandowski i Błaszczykowski? Chciałbyś poczuć się jak oni? Pokaż wszystkim, że to właśnie Ty i Twój kumpel rządzicie w trybie 2vs2. Weź udział w turnieju Aerial Clash i wygraj 200 złotych!


Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Rocket League oraz zespół dwuosobowy. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 9 czerwca do godziny 21:00. W trzecim turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Aerial Clash, kliknij tutaj


Na czym polega Aerial Clash?

Turniej w Rocket League, gdzie zespoły rywalizują w pojedynkach 2 VS 2. Potrafisz prowadzić samochód? Wiesz na czym polega gra w piłkę? To dobrze się składa, bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji 9 czerwca od godziny 21:00, którą poprowadzi Paweł "Graba" Grabowski. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.