SEASON #4
Season 4
ZAGRAJ W SPRITE CASUAL GAMES #15
07.06.2017 | p4key

Myślisz, że masz szczęście do kart, a RNG w Hearthstone nie jest Ci straszne? Pokaż całej Polsce, że to właśnie Ty rozdajesz tutaj karty. Weź udział w piętnastym orzeźwiającym turnieju Casual Games - Pauper Plus i wygraj kartę podarunkową o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda oraz zapas napoju Sprite!


Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Hearthstone i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 8 czerwca do godziny 18:30. W trzynastym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Sprtie Casual Games #15- Pauper Plus, kliknij tutaj


Na czym polega Sprite Casual Games #15 - Pauper Plus?

Turniej rozgrywany będzie w trybie STANDARD. Talia musi składać się ze stronników Zwykłych, Rzadkich oraz Darmowych. Jeżeli jakieś zaklęcie lub stronnik wygenerują kartę epicką lub legendarną to można ją zagrać.

Szczegółowy regulamin turnieju znajdziesz tutaj


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Mateusz "MKRR3" Krzesiński. Emocjonujące pojedynki obejrzycie wyjątkowo na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.