SEASON #4
Season 4
Zagraj w Sprite Casual Games #14
01.06.2017 | p4key

Myślisz, że masz szczęście do kart, a RNG w Hearthstone nie jest Ci straszne? Pokaż całej Polsce, że to właśnie Ty rozdajesz tutaj karty. Weź udział w czernastym orzeźwiającym turnieju Casual Games - Na bogato i wygraj kartę podarunkową o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda oraz zapas napoju Sprite!


Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Hearthstone i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 1 czerwca do godziny 18:30. W trzynastym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Sprtie Casual Games #14 - Na bogato, kliknij tutaj


Na czym polega Sprite Casual Games #14 - Na bogato?

Turniej rozgrywany będzie w trybie STANDARD. Talia musi składać się z minimum 8 kart legendarnych. Malchezaar liczony jest jako karta legendarna. 

Szczegółowy regulamin turnieju znajdziesz tutaj


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Mateusz "MKRR3" Krzesiński. Emocjonujące pojedynki obejrzycie wyjątkowo na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.