SEASON #4
Season 4
Zagraj w Midlane Clash 2vs2 #1
23.05.2017 | p4key

Wspólnie rozruszajmy scenę Dota 2 w Polsce! Pora na nieco bardziej casualowy turniej. Competitive nie jest dla Ciebie? Najwyższa pora, aby to zmienić i wprowadzić nieco świeżości na midzie. Najlepszy duet nagrodzimy kartami podarunkowymi o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Steam. 

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Dota 2 oraz zespół dwuosobowy. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 24 maja do godziny 19:00. W pierwszym turnieju przygotowaliśmy dla Was 16 miejsc, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Midlane Clash 2vs2 #1, kliknij tutaj


Na czym polega Midlane Clash 2vs2?

Turniej w Dota2, gdzie gracze rywalizują w pojedynkach 2 VS 2. Pokaż kto rządzi na midzie i pokonaj swoich rywali. Wejdź w ten mroczny świat, a następnie przejmij nad nim kontrolę. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji 24 maja, którą poprowadzi Tomasz "Bandit" Borys. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.