SEASON #4
Season 4
Zagraj w Full Throttle 3VS3 #2
18.05.2017 | p4key

Brakowało Ci turniejów, gdzie gra się w piłkę nożną, ale samochodami? Uważasz, że Rocket League jest lepszy niż FIFA? Pokaż wszystkim, że to właśnie Ty i Twoja ekipa rządzicie na mapie 3vs3. Weź udział w turnieju Full Throttle i wygraj 300!

Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto w grze Rocket League oraz zespół trzyosobowy. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj a potrwają do 19 maja do godziny 21:00. W drugim turnieju przygotowaliśmy dla Was 32 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Full Throttle, kliknij tutaj


Na czym polega Full Throttle?

Turniej w Rocket League, gdzie zespoły rywalizują w pojedynkach 3 VS 3. Potrafisz prowadzić samochód? Wiesz na czym polega gra w piłkę? To dobrze się składa, bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Regulamin turnieju znajdziesz tutaj.


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji 12 maja od godziny 21:00, którą poprowadzi Paweł "Graba" Grabowski. Emocjonujące pojedynki obejrzycie na kanale EsportNow w TwitchTV, dostępnym tutaj.