SEASON #4
Season 4
Zagraj w Sprite Casual Games #13
16.05.2017 | p4key

Myślisz, że masz szczęście do kart, a RNG w Hearthstone nie jest Ci straszne? Pokaż całej Polsce, że to właśnie Ty rozdajesz tutaj karty. Weź udział w trzynastym orzeźwiającym turnieju Casual Games - Nieparzysty i wygraj kartę podarunkową o wartości 20 euro do wykorzystania w cyfrowym sklepie Blizzarda oraz zapas napoju Sprite!


Jak mogę się zgłosić?

Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba nic płacić, ani spełniać specjalnych wymogów. Wystarczy, że posiadasz konto z grą Hearthstone i chęci do rywalizacji. Zapisy rozpoczęły się dzisiaj, a potrwają do 18 maja do godziny 18:30. W trzynastym turnieju przygotowaliśmy dla Was 64 miejsca, dlatego warto się spieszyć. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w Sprtie Casual Games #13 - Nieparzysty, kliknij tutaj


Na czym polega Sprite Casual Games #13 - Nieparzysty?

Turniej rozgrywany będzie w trybie STANDARD. Talia musi składać się ze stronników, zaklęć oraz broni o NIEPARZYSTYM koszcie bazowym. Jeżeli w trakcie gry za pomocą innej karty zmieni się koszt jej zagrania MOŻNA ją zagrać. Jeżeli karta zostanie wygenerowana przy pomocy innej karty też MOŻNA ja zagrać. 

Szczegółowy regulamin turnieju znajdziesz tutaj


Transmisja:

Z najciekawszych meczów spodziewajcie się transmisji, którą poprowadzi nasz ambasador Mateusz "MKRR3" Krzesiński. Emocjonujące pojedynki obejrzycie wyjątkowo na kanale ESPORT NOW w TwitchTV, dostępnym tutaj.